Strona głównaŚlub i weseleSuknie ślubne z tiulowym dołem – zostań księżniczką na własnym ślubie
Suknie ślubne z tiulowym dołem – zostań księżniczką na własnym ślubie

Suknie ślubne z tiulowym dołem – zostań księżniczką na własnym ślubie

Suknie z tiulowym dołem to wręcz gotowy przepis na zostanie księżniczką wieczoru. Tiulowa księżniczka to klasyka, która modna jest zawsze, o każdej porze roku i pasuje praktycznie do każdej kobiecej sylwetki. Jeśli od dzieciństwa chciałaś zostać disney’owską księżniczką, to w dniu swojego ślubu masz ku temu okazję. Wszystkie tiulowe suknie wyglądają nieziemsko, ponieważ ten materiał bardzo dobrze się układa, tworząc romantyczne, zwiewne kreacje. Aby uzyskać najlepszy efekt, warto zwrócić się do dobrego salonu ślubnego, gdzie krawcowa niczym wróżka chrzestna wyczaruje wymarzoną suknię ślubną dla Kopciuszka.

Klasyczny gorset z tiulowym dołem sukni księżniczki

Stylowe Panny Młode najczęściej wybierają suknię ślubną z tiulową spódnicą w połączeniu z klasycznym, prostym, sztywnym gorsetem. Może być od gładki, przeszywany koronkami lub haftem. Takie połączenie jest wyrazem zarówno dziewczęcości, jak i elegancji. Taka kreacja idealnie sprawdzi się przy szczupłej i wysokiej sylwetce, jednak nie jest to warunek konieczny. Również przy krągłościach suknia będzie się pięknie prezentować. Najważniejsze jest, by odnaleźć równowagę i nie przesadzić – zbyt dużo dodatków lub kolorów może jedynie zaszkodzić. O uniwersalności takiej sukni świadczy fakt, że góra sukni może mieć zarówno odsłonięte ramiona, posiadać głębokie wycięcia, jak też posiadać długie rękawy, co z okresie zimowym sprawdzi się najlepiej. Salon sukien ślubnych Gala posiada ogromny wybór klasycznych tiulowych sukni ślubnych, których każda kobieta będzie wyglądała jak prawdziwa księżniczka.

Suknia Ślubna z tiulowym dołem - model Fabienne
Suknia Ślubna z tiulowym dołem - model Fariare
Suknia Ślubna z tiulowym dołem - model Fylis

Tiul połączony z koronką

Tiul lubi romansować z koronką, dlatego w przypadku góry sukni warto zastanowić się na długimi lub krótkimi koronkowymi rękawami. Koronka lub hafty mogą pokrywać też wierzchnią warstwę tiulowej spódnicy lub tylko schodzić na nią z gorsetu. Wszystkie te zabiegi tylko pogłębiają wrażenie lekkości, zwiewności i romantyzmu. Dopełnieniem tej wyjątkowej stylizacji będzie subtelny makijaż, pleciona fryzura, florystyczne akcenty i delikatna biżuteria. Pamiętaj, aby dodatkami nie przytłoczyć tiulowej sukni, która sama w sobie wywołuje efekt wow. Lepiej zrezygnować z ciężkich kolii czy okazałych kolczyków.

Suknia Ślubna z tiulowym dołem - model Fasta
Suknia Ślubna z tiulowym dołem - model Fifi
Suknia Ślubna z tiulowym dołem - model Fylis

Długi tiul przykrywający suknię ślubną mini

Jeżeli chodzi o rodzaje fasonów tiulowych sukni, możesz postawić na wielowarstwowy dół lub potraktować tiul jedynie, jako zewnętrzną warstwę, nałożoną na inny materiał. Tiulowy dół może stanowić tylko wierzchnią warstwę spódnicy nałożony na mini. W ten sposób w subtelny sposób odsłonięte są uda kobiety. Taki fason sukni ślubnej sprawdzi się u kobiet posiadających szczupłe, wysportowane, opalone nogi. W takiej kreacji ważna jest nie tylko biżuteria i upięcie włosów, ale też odpowiednie buty. Wysoki obcas sprawdzi się tu wspaniale, ponieważ wysmukli nogi jak i całą sylwetkę oraz podkreśli kobiecość.

Suknia Ślubna z tiulowym dołem - model Famaya
Suknia Ślubna z tiulowym dołem - model Fargea
Autor: Opublikowano: 21 grudnia, 2022Kategoria: Ślub i wesele