Zdrowie

Olimax produkty

Istnieje remedium na choroby cywilizacyjne XXI wieku. Konopie siewne zawierają wiele właściwości, które w skuteczny sposób złagodzą i wspomogą leczenie wielu chorób takich, jak: cukrzyca, depresja, nowotwory, choroby serca oraz różne stany zapalne.

Proteiny konopne uzyskuje się ze zmielonych ziaren konopi siewnych. Błędne jest stwierdzenie, że wszystkie odmiany konopi mają właściwości psychoaktywne. Jedynie jeden kannabinoid THC spośród 480 ma takie właściwości. Ziarna konopne użyte do stworzenia preparatu pochodzą z konopi medycznej, czyli tej nie posiadającej właściwości psychoaktywnych i odurzających.
W trakcie hodowli nie używa się pestycydów, herbicydów ani żadnych chemicznych polepszaczy, które mogłyby wpłynąć na jakość produktu.
Od samego początku uprawy, aż po konfekcjonowanie firma Olimax wykorzystuje tylko naturalne metody oraz preparaty.

Preparat posiada wysokie stężenie białka roślinnego, które może stanowić zamiennik białka pochodzenia zwierzęcego. Jest to najlepiej przyswajalne białko pochodzenia roślinnego, cenione przez sportowców i osoby aktywne. Posiada bardzo dobry czas wchłaniania, co jest niezbędne podczas regeneracji po treningu albo innej wymagającej fizycznie jednostki.

Proteiny w swoim składzie nie zawierają cukru, glutenu ani żadnych polepszaczy smakowych. Za to w składzie znajdują się kwasy omega-3 oraz omega-6, pierwiastki takie jak: cynk, żelazo, fosfor, magnez, miedź, mangan oraz potas, błonnik pokarmowy, probiotyki, antyoksydanty, enzymy oraz wiele innych związków oraz pierwiastków niezbędnych do codziennego funkcjonowania.

Opakowanie: proteiny zapakowane są w odpowiednie opakowanie ze szczelnym zamknięciem.
W opakowaniu znajduje się 850 gramów produktu.

Dawkowanie: Proteiny można dodawać do ulubionego jedzenia, na przykład jogurtu, płatków, mleka czy innych dań.
Zaleca się spożywanie od 2 do 3 łyżek stołowych dziennie.

W preparacie można znaleźć kannabinoidy, takie jak CBD, które znacząco poprawiają stan zdrowia poprzez swoje właściwości.

 

Konopie siewne to istne remedium na choroby cywilizacyjne XXI wieku. W suszu znajdują się kannabinoidy, które mają szerokie spektrum dobroczynnych działań. Dzięki nim można leczyć i łagodzić wiele chorób. Błędne jest stwierdzenie, że każda odmiana konopi ma działanie psychoaktywne. Jedynie jeden kannabinoid THC spośród 480 innych ma takie działania. Jednak nie jest on obecny w konopiach medycznych, które posiadają tylko dobroczynne właściwości.

Z konopi wykonuje się różne produkty, jednym z nich jest susz, z którego można uzyskać wspaniały nie tylko pod względem smaku napar ale również pod względem możliwości prozdrowotnych.

Olimax to firma, która w trakcie hodowli nie stosuje żadnej chemii w postaci pestycydów, herbicydów czy substancji przyśpieszającej wzrost roślin. Dzięki temu susz nie zawiera chemii oraz dodatków, które mogłyby wpłynąć na prozdrowotne walory

Aromatyczny Susz z Młodych Liści Konopi zawiera w swoim składzie kannabinoid CBD, który odznacza się wyjątkowo szerokim wachlarzem właściwości. Zalicza się do nich działanie:
– Przeciwlękowe,
– przeciwzapalne,
– przeciwwymiotne,
– przeciwbakteryjne,
– przeciwgrzybicze,
– przeciwwirusowe,
– antyoksydacyjne,
– przeciwnowotworowe.

Dzięki takim właściwościom napar poleca się osobom zmagającym się z nowotworami, infekcjami oraz cierpiącymi na depresję i różnego rodzaju lęki.

Opakowanie zawiera 50 gramów czystego suszu z konopi bez żadnych dodatków.
Strunowe zamknięcie torebki sprawia, że zachowuje ona swój aromat i cenne właściwości.

Napar może być pity przez każdą osobę, niezależnie od wieku, płci, czy stanu zdrowia. Jedynie kobiety będące w ciąży lub karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem lub specjalistą.
Napar nie powoduje skutków ubocznych, nie koliduje i nie wiąże się z innymi kuracjami farmakologicznymi oraz nie powoduje uczuleń.

Napar nie posiada właściwości psychoaktywnych oraz nie powoduje otępienia, więc może być spożywany o każdej porze dnia.
Należy pić dwie filiżanki naparu dziennie. Nie zalecane jest przekraczanie tej ilości.